Τα ρόστερ των ομάδων του «Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ Basketball League 2019 – 2020»

Με δώδεκα ομάδες θα πραγματοποιηθεί αυτή τη χρονιά το τοπικό πρωτάθλημα καλαθοσφαίρισης «Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ Basketball League 2019 – 2020» που διοργανώνει ο Δημοτικός Αθλητικός Πολιτιστικός Περιβαλλοντικός Οργανισμός Σαντορίνης σε συνεργασία με την Αθλητική Ένωση Σαντορίνης.

Αναλυτικά τα ρόστερ των ομάδων έχουν ως εξής:

Αετός 1

1. Pianurra Fabrizzio
2. Αλεξάκης Δημήτρης
3. Ποιμενίδης Δημήτρης
4. Τσικλιτάς Χαράλαμπος
5. Δέτσης Αντώνης
6. Βελώνιας Αλέξανδρος
7. Ρούσσος Φάνης
8. Κουκουλάς Γιώργος
9. Πρέκας Σταύρος
10. Αλαφούζος Γιώργος
11. Παπανδρέου Τάσος
12. Βελώνιας Νίκος
13. Βάλβης Δημήτρης
14. Φωτιάδης Αλέξανδρος
15. Ρούσσος Αργύρης
16. Γύζης Πέτρος
17. Καραμολέγκος Φίλιππος
18. Θεοδωρόπουλος Κώστας
19. Τσιώτικας Δημήτρης

Υπεύθυνος Ομάδας: Pianurra Fabrizzio

Αετός 2

1. Καββαδίας Νίκος
2. Κωνσταντάρας Μάρκος
3. Σοφιανός Κώστας
4. Παρασχόπουλος Αλέξανδρος
5. Λυγνός Λουκάς
6. Ακριβός Τάσος
7. Καρόπουλος Γιώργος
8. Χρυσάκης Μιχάλης
9. Λιγνός Ηλίας
10. Πήττας Πέτρος
11. Βάλβης Μιχάλης
12. Μαράσογλου Γιώργος
13. Κλαδιανός Τάσος
14. Αγγελάκης Παναγιώτης
15. Λουκούμης Γιώργος
16. Παπαδόπουλος Γιάννης
17. Στεφανάκης Γιώργος
18. Μαράσογλους Παντελής

Υπεύθυνος Ομάδας: Καββαδίας Νίκος

Αετός 3

1. Μουρατίδης Ροήλ
2. Ζώρζος Μερκούρης
3. Ξαγοράρης Ηλίας
4. Τηλκερίδης Βασίλης
5. Ρούσσος Βασίλης
6. Δρόσος Στέλιος
7. Δρόσος Αντώνης
8. Γεωργακούδης Χρήστος
9. Σολδάτος Νίκος
10. Γαβαλάς Μανώλης
11. Furnodavlos Emmanuel
12. Βλάχας Γιάννης
13. Φασουλής Βασίλης
14. Κάκαλης Χρήστος
15. Δρόσσος Ζάννες
16. Αλαφούζος Δημήτρης
17. Καραμολέγκος Νίκος
18. Παπαλέξης Γιώργος

Υπεύθυνος Ομάδας: Μουρατίδης Ροήλ

Αθλητική Ένωση Σαντορίνης

1. Βλαβιανός Νικόλαος
2. Πελεκάνος Ιωάννης
3. Παπαδόπουλος Αλέξανδρος
4. Νασούλας Φίλιππος
5. Καβαλλάρης Κων/νος
6. Κοκιόπουλος Γεώργιος
7. Κοκιόπουλος Σταμάτης
8. Καραμολέγκος Ιωάννης
9. Ζώχιος Αχιλλέας
10. Καβιδάκης Αθανάσιος
11. Δελλαμάνης Αντρέας
12. Λάζρι Νίνο
13. Γρηγοριάδης Ιορδάνης
14. Μαλολλάρι Κων/νος
15. Διαμαντής Αλέξανδρος
16. Φωκιανός Μάριος
17. Μουρατίδης Χάρης
18. Φύτρος Φάνης
19. Αβράμπος Κων/νος

Υπεύθυνος Ομάδας: Βλαβιανός Βαλάντης

Κα Μιν Soon

1. Μπαρμπαλιάς Γιώργος
2. Φύτρος Λευτέρης
3. Καρίκας Σταύρος
4. Γρηγορίου Ορέστης
5. Παππάς Αχιλλέας
6. Γόλιας Φαίδων
7. Ταμπουράκης Γιάννης
8. Νταλαγιώργος Θεόδωρος
9. Σταθοράκης Κων.- Ραφαήλ
10. Ζώρζος Δημήτρης
11. Νιάρος Γιάννης
12. Δημόπουλος Αντρέας

Υπεύθυνος Ομάδας: Μπαρμπαλιάς Γιώργος

Λύκοι

1. Δεββές Γεώργιος
2. Μητσέας Ιωάννης
3. Δεμπερδεμίδης Ευριπίδης
4. Σταματέκος Κομνηνός
5. Λόντος Φώτης
6. Λόντος Δημήτρης
7. Αντωνόπουλος Δημήτρης
8. Αποστόλου Χρήστος
9. Μαργαρώνης Παναγιώτης
10. Παντζιαρίδης Στέλιος
11. Σαριγιαννίδης Δημήτρης
12. Κιμιγκέλης Στάμος
13. Martinez Erik Daynier
14. Ρουσσάκης Ηλίας
15. Στάθης Σπύρος

Υπεύθυνος Ομάδας: Κιμιγκέλης Στάμος

Πάνθηρες

1. Δακουτρός Ελευθέριος
2. Δακουτρός Γεώργιος
3. Θανάσης Γρηγόρης
4. Βρυώνης Αντώνης
5. Δαμίγος Ηλίας
6. Αθανασόπουλος Σταμάτης
7. Δημόπουλος Βασίλης
8. Κασιμάτης Ιωάννης
9. Βάλβης Νεκτάριος
10. Δημόπουλος Αντρέας
11. Πρέκας Αρτέμιος
12. Καψάλης Παναγιώτης
13. Γιούκας Παλαμάς
14. Πάσσαρης Μάριος
15. Ρούσσος Νίκος
16. Δαρζέντας Πέτρος
17. Παπανικολάου Νίκος
18. Παπαοικονόμου Γιάννης

Υπεύθυνος Ομάδας: Παπαοικονόμου Γιάννης

Πήγασος

1. Μιχαλέλης Παναγιώτης
2. Κατηκαρίδης Δημήτρης
3. Ραπανάκης Κων/νος
4. Καραντάνης Αθανάσιος
5. Βρύσης Χρήστος
6. Παγανιάς Κων/νος
7. Κοιλιακούδης Παναγιώτης
8. Μπαλογιάννης Χρήστος
9. Γεωργιάδης Θεοχάρης
10. Καμπουράκης Χαράλαμπος
11. Μαυράκης Παναγιώτης
12. Παπανίκος Θεόδωρος
13. Σαμοθρακίτης Γιάννης
14. Παπαδημητρίου Δημήτριος
15. Οικονόμου Γιάννης
16. Χάιτας Ηρακλής

Υπεύθυνος Ομάδας: Μιχαλέλης Παναγιώτης

Πυροσβεστική

1. Φραντζέσκος Γιάννης
2. Τσιφτές Βασίλειος
3. Τοπουζίδης Αναστάσιος
4. Σαλεσιώτης Μάριος
5. Νούλας Παναγιώτης
6. Τζαβέλλας Δημήτριος
7. Στάθης Σωτήριος
8. Νικήτης Γιάννης
9. Χριστοφορίδης Χριστοφορος
10. Λιαδάκης Νίκος
11. Καλτσής Ραφαήλ – Νίκος
12. Παντελάκης Νίκος
13. Τρίλας Γιώργος
14. Χατζηαυγουστίδης Παναγιώτης
15. Ανδρεάδης Απόστολος
16. Τσάφος Αλέξιος
17. Λιάκος Αντρέας
18. Νταγιαντάς Ελευθέριος
19. Σακελλαρίου Αθανάσιος

Υπεύθυνος Ομάδας: Φραντζέσκος Ιωάννης – Γεώργιος

Bombayers

1. Λάλο Ρένος
2. Κοκάι Λιντιάνα
3. Λούζι Ορέστης
4. Χασκάι Ένερικ
5. Λάτσε Κρίστι
6. Τζέλλος Κλεάνθης
7. Τζέλλος Νίκος
8. Τσέλα Κώστας
9. Ρέλλος Ιάσωνας
10. Κάτσι Μαριέλ
11. Σέου Γιάννης
12. Κυριάκος Κώστας
13. Δαλμυράς Νίκος
14. Αλιάγ Ντόναλντ
15. Μπάγια Δημήτρης
16. Παπαδάκης Άγγελος
17. Χουλιούμης Θεοφάνης

Υπεύθυνος Ομάδας: Ρένος Λάλο

Okla…χώμα Islanders

1. Κυριαζόπουλος Βαγγέλης
2. Θεολόγου Χρήστος
3. Κουτσογιαννόπουλος Γιώργος
4. Φύτρος Γιώργος
5. Κατσίπης Χάρης
6. Ρούσσος Ανάργυρος
7. Παπαβασιλείου Άγγελος
8. Ζουμπουλάκης Λευτέρης
9. Καράβολας Δημήτρης
10. Αλεφραγκής Τάσος
11. Διαμαντόπουλος Πάνος
12. Μπουρίκας Δημήτρης
13. Ζαφείρης Βασίλης
13. Βαμβακούσης Βαγγέλης
14. Δαλμυράς Νίκος

Υπεύθυνος Ομάδας: Θεολόγου Χρήστος

Two Brothers

1. Καφούρος Ελευθέριος
2. Καφούρος Ιάκωβος
3. Τσακριός Χρήστος
4. Χαραλαμπίδης Μάρκος
5. Σιγάλας Λάμπρος
6. Αντιμισάρης Μάριος
7. Αντιμισάρης Άρης
8. Χαραλαμπίδης Γιάννης
9. Αλεξανδρόπουλος Αντρέας
10. Κελλίδης Σταύρος
11. Σαββόπουλος Δημήτρης
12. Τσακριός Ιωάννης
13. Κελλίδης Γεώργιος
14. Φωτεινός Ευάγγελος

Υπεύθυνος Ομάδας: Καφούρος Ελευθέριος